İletişimRandevu Al

Hakkımda

Prof.Dr. Zekai Pekkafalı

Radyoloji ve Girişimsel Radyoloji Uzmanı

1965 Konya doğumludur. Konya End. Mes. Lis.’den (1982-Okul Birincisi), Gazi Ünv. Tıp Fak.’den (1988) mezun oldu. GATA’da Staj. Tabip (1989), Çiğli/İzmir’de Uçuş Tabipliği-Sağlık Amirliği (1990-92), GATA/İstanbul’da Radyoloji ihtisası (1992-95), Yrd.Doç.Dr. (1999-2005) ve servis şefi yardımcılığı görevlerinde bulundu. 2008 yılında Doçent, 2017 yılında Profesör oldu.

Ağırlıklı olarak ultrasonografi, renkli Doppler ultrasonografi, MR ve non-vasküler girişimsel radyoloji alanlarında çalışmakta ve üniversitelerde dersler vermektedir. Çeşitli uluslararası ve ulusal dergilerde yayımlanmış veya kongrelerde sunulmuş 150’den fazla bilimsel makale ve bildirisi bulunmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.


Hakkımda 1
Hakkımda 2
Başarılar ve ödüller

Prof. Dr. Zekai Pekkafalı


  • Öğrenim Durumu
  • Görevler
  • Bilimsel Çalışmalar
  • Lisans-Y.Lisans : GAZİ ÜNİVERSİTESİ – TIP FAKÜLTESİ -1988
  • Tıpta Uzmanlık : GATA HAYDARPAŞA EĞİTİM HASTANESİ – RADYOLOJİ – 1995
Görev Unvanı Görev Yeri Yıl
Pratisyen Dr. Acil Servis Hekimliği-Hacettepe Tıp Fak. Hast.-ANKARA 1988-1989
Pratisyen Dr. Sağlik Amirliği-2. Ana Jet Üs K.lığı-İZMİR 1989-1992
Uzman Servis Şef Yardımcılığı-GATA-İSTANBUL 1995-1998
Yrd. Doçent Servis Şef Yardımcılığı, Öğr. Üyeliği-GATA-İSTANBUL 1999-2005
Doçent Servis Şef Yardımcılığı, Öğr. Üyeliği-GATA-İSTANBUL 2008-2016
Doçent Öğretim Üyeliği-ÜSKÜDAR ÜNV. SHMYO-İSTANBUL 2016-2017
Profesör Öğretim Üyeliği-ÜSKÜDAR ÜNV. SHMYO-İSTANBUL 2017- Halen

Başarılı Hikayeler ve
YorumlarÇok memnun kaldım

82 yaşında olan babamın 1 yıl süren acılarına cesur girişimi ile son verdiğinden kendisine minnettarız. Tedavi gördüğü, defalarca gerek yoğun bakımda gerek se serviste yattığı hastanede, birşey yapılması hem mümkün değil hem de çok riskli, başka yerde de müdahale edilmesin dendiği durumdan çok şükür Zekai hoca`ya danışmamız sayesinde kurtulduk. Ultrason çeken gözün ve bilgi birikiminin ne kadar önemli olduğunu bizzat yaşadık. Hastasının durumuna günlerce kafa yoran, çözüm yolları arayan, tedavi sürecinde ve sonrasında arayıp durumunu takip eden, istediğiniz anda ulaşabildiğiniz, son derece mütevazi bir doktor. Bir kez daha kendisine teşekkür ediyorum.


Ela B.


Çok teşekkür ederim

Zekai Bey’e bir tanıdığım vasıtası ile ulaşıp muayene oldum. İyi ki gitmişim korkularımı ve kafamdaki deli soruları yenmem onun sayesinde oldu. Uzmanlık, tecrübe ve insancıl yaklaşımı ile bundan sonra rutin muayenelerimde de inşallah tek adresim olacak kendisi. Tekrar çok teşekkür ederim kendisine…😊


Halil Kesgin


Çok Şanslıyım

İki hafta önce tesadüfen mesanemde tümör olduğunu öğrendim. Üç ayrı doktora gittim fakat eksik birşeyler vardı içimde yıkılmıştım . Arkadaşım tavsiyesi üzerine buldum Zekai hocamı Detaylı bir şekilde en ince ayrıntısına kadar baktı ve defalarca sorduğum aynı sorulara bıkmadan usanmadan şefkat le cevapladı🙏🏻Beni dinledi verdiği güç anlatılamaz. Bugün ameliyatım oldu çok güzel geçmiş ve Zekai hocam ziyaretime geldi. Çok teşekkür ediyorum kendisine ve varlığına 🙏🏻Tanı da son derece başarılı ve insana insanca davranan tanığım için çok şanlı olduğumu düşünüyorum


F. Ay


Tavsiye Ediyorum

Prof. Dr. Zekai Pekkafalı erken teşhisi sayesinde annem göğüs kanserini atlattı. Ben de her yıl kontrole gidiyorum ve Zekai Hoca ultrasonda o kadar detaylı bakıyor ki mamografi çektirmeme gerek kalmıyor. 20 yıldır tanıdığımız Prof. Pekkafalı hem hocamız hem aile doktorumuz. Her türlü sağlık sorunumuzda kendisine danışıyoruz ve onun fikrini almadan hareket etmiyoruz. Engin bilgisine, tecrübesine ve öngörüsüne sonsuz güvendiğimiz Zekai Hocamıza herşey için teşekkür ediyor ve özellikle kadınların her yıl göğüs ultrasonu çektirmelerini tavsiye ediyorum.


G. Samur

Hakkımda 3


Kısaca


İlgili klinik branşın gerektirdiği görüntüleme alanındaki iş birliğini, en uygun maliyetle, en üst seviyede yararlılık, zararsızlık, çözüm odaklı inceleme ve tedavi yöntemlerini kullanarak hizmetinize sunmaktayız.Web Tasarımı ve  Seo Hizmeti: Adwoox Seo Ajansı tarafından sağlanmaktadır.


Mail Bülteni


Kliniğimizde olan tüm gelişmelerden haberdar olabilmek için bültenimize abone olabilirsiniz.    Copyright 2021 Prof. Dr. Zekai Pekkafalı Her Hakkı Saklıdır.

    ankara implant ankara implant fiyatları